AKTUALNOŚCI

KARTKA DLA MEDYKA

OGÓLNOPOLSKA AKCJA KARTKA DLA MEDYKA

  Uczniowie klas 1-3 przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji #kartkadlamedyka.


(więcej…)

Zadanie domowe – INFO

Ważna informacja!

Przesyłanie zadania domowego zadanego za pośrednictwem Librus Synergia jest możliwe wyłącznie z konta ucznia. Uczeń rozwiązuje zadanie, przesyła do nauczyciela i uczeń otrzymuje ocenę.

Drodzy Uczniowie i Rodzice !

Prosimy o zachowanie spokoju i dużą dozę cierpliwości.Trwają prace na platformie Librus, która w związku z tym nie funkcjonuje sprawnie. Czekamy na nowe, lepsze rozwiązania, które wyjdą naprzeciw potrzebom tego trudnego dla nas wszystkich czasu. Nauczyciele i dzieci podjęli zdalną pracę z wykorzystaniem wszelkich dostępnych narzędzi, zgodnie z własnymi umiejętnościami i możliwościami. 

Wspierajmy się nawzajem w tych trudnych chwilach !

Dyrekcja i nauczyciele ZSP w Krasnem

KONTO UCZNIA – Synergia

Każdy rodzic na swoim koncie Synergia (konto rodzica) może wygenerować nowe hasło dla ucznia (górne menu -> Uczeń -> Informacje -> Konto ucznia). W tym miejscu widoczny jest również login konta ucznia. Czynności tej nie można dokonać z poziomu aplikacji mobilnej zainstalowanej np. na telefonie.

REKRUTACJA – forma elektroniczna

W dnia 13 marca 2020 r. zostało opublikowane rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego. W związku z powyższym dokumenty związane z rekrutacją do szkoły i przedszkola prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres zsp@krasne.edu.pl
(zdjęcie lub skan dokumentu)

DOKUMENTY DO CELÓW REKRUTACJI

NAUCZANIE ZDALNE – LIBRUS

Wszyscy uczniowie i rodzice ZSP w Krasnem posiadają dostęp do dziennika LIBRUS SYNERGIA – na jego zasobach prowadzimy nauczanie zdalne.

Konieczność wygenerowania nowych danych dostępowych do dziennika prosimy zgłaszać bezpośrednio na adres admin@krasne.edu.pl


Rodzice! Uczniowie!


Drodzy Rodzice !

Prosimy o zachęcenie dzieci do wykorzystania przerwy w zajęciach do samodzielnej nauki. Pomocne materiały znajdą Państwo na stronach MEN https://epodreczniki.pl/.

Dla klas młodszych TVP ABC uruchomiło 5 godzinne pasmo edukacyjne, dla uczniów starszych TVP Kultura blok programowy z ekranizacjami lektur i innymi wartościowymi pozycjami edukacyjnymi.

Nauczyciele zostali zobowiązani do przesłania materiałów, linków do ćwiczeń przez platformę LIBRUS.

Prosimy o sprawdzanie komunikatów na stronach szkoły i poczcie elektronicznej !


Drodzy Uczniowie !

Nie traktujcie przerwy w nauce jako kolejnych ferii ! Prosimy o pozostanie w domach, unikanie miejsc publicznych, zgromadzeń, wyjazdów do centrów handlowych!

Wykorzystajcie czas przebywania w domach na przeczytanie lektury, obejrzenie wartościowego filmu, czy ekranizacji lektury! Sięgnijcie po materiały edukacyjne dostępne w Internecie, m.in. na platformie MEN https://epodreczniki.pl/.

Wasi nauczyciele przez platformę LIBRUS prześlą Wam linki do ćwiczeń, związanych z realizowanym programem z poszczególnych przedmiotów.

WSZYSCY PAMIĘTAJMY O ZASADACH HIGIENY, MYCIU RĄK I PRZESTRZEGANIU CZYSTOŚCI, ORAZ UNIKANIU ZBĘDNYCH KONTAKTÓW !

Dyrekcja  ZSP w Krasnem

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

11.03.2020

12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. CZYTAJ WIĘCEJ …

(więcej…)

Wyklęci, niezłomni…

W pierwszym tygodniu marca nasza szkoła uczestniczyła w akcji MEN „Szkoła pamięta” zorganizowanej w związku z obchodzonym 1 marca Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

(więcej…)

ZAPRASZAMY

DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY
7 MARCA 2020r. od godz. 9:00 do godz.10:30

(więcej…)