AKTUALNOŚCI

PASOWANIE NA UCZNIA

Uroczystość pasowania na ucznia miała miejsce 15 października 2019 r. o godz. 15.00 w sali gimnastycznej SP. Program artystyczny dla uczniów klas pierwszych przygotowali koledzy i koleżanki ze starszych klas.

(więcej…)

„Wstańcie, chodźmy”

W dniu 11 października 2019r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Krasnem odbył się konkurs wiedzy religijnej związany z XIX Dniem Papieskim „Wstańcie, chodźmy”!

(więcej…)

SPOTKANIE INTEGRACYJNE

Wójt Gminy Krasne i Fundacja Rozwoju „Dobre Życie” zapraszają …

(więcej…)

Mamy Laureata

Mamy Laureata w konkursie wojewódzkim
4 października 2019 r. w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego odbył się finał akcji „Sprzątanie Świata 2019”.

(więcej…)

SUKCES W KONKURSIE

W dniu 05.10.2019r. odbyła się Gala Finałowa Powiatowego Konkursu Plastycznego

(więcej…)

Wycieczka do Papugarni

Dnia 28 września klasa 2b wybrała się do rzeszowskiej Papugarni.

(więcej…)

14 października

Ważna informacja ! Dzień 14 października jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Prosimy zgłaszać do sekretariatu szkoły potrzeby opieki świetlicowej w tym dniu. Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku, 10 października w sekretariacie szkoły

Czytanie z Gangiem Słodziaków

Klasa Ic czyta z „Gangiem Słodziaków”!

Od października klasa 1 c dołączyła do pierwszego etapu  II edycji konkursu edukacyjnego „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”, którego celem jest budowanie nawyku codziennego czytania wśród najmłodszych uczniów. Budowanie tego nawyku rozpoczynamy już w szkole, czytając wspólnie  podczas wybranych zajęć  o przygodach Słodziaków.

(więcej…)

„LET’S PLAY ENGLISH”

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „LET’S PLAY ENGLISH”

Uczniowie klas 4-8 wzięli udział w X otwartym konkursie języka angielskiego „LET’S PLAY English” zorganizowanym przez szkołę języków obcych British School.

(więcej…)

Rajd pieszy

Rajd pieszy Pogórzem Strzyżowskim !!!

W dniu 28.09.2019 uczniowie Szkoły Podstawowej w Krasnem wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę w okolice Strzyżowa.

(więcej…)