AKTUALNOŚCI

Dzień Otwarty Szkoły

Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Krasnem
serdecznie zapraszają (więcej…)

Rekrutacja 2018/2019

Zarządzenie Wójta Gminy Krasne z dnia 26 stycznia 2018 r. w sprawie określenia terminów w postępowaniu rekrutacyjnym oraz uzupełniającym do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Krasne na rok szkolny 2018/2019. (więcej…)

„Być jak Ignacy”

Rozpoczynamy przygodę z ciekawą nauką. Wyobraź sobie, że dzień kończy się o zmierzchu, gdy zaczyna brakować światła słonecznego. (więcej…)

W Muzeum Dobranocek

16 lutego 2018 roku odbył się konkurs czytelniczy „Z Doliny Muminków” organizowany przez Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie. (więcej…)

KLASA SPORTOWA

Szanowni Państwo, cały czas trwa nabór do klasy sportowej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Krasnem o profilu piłka nożna i piłka siatkowa na rok szkolny 2018/2019. (więcej…)

„ENGLISH IS EASY”

W dniu 13 lutego 2018 r. odbył się w naszej szkole I etap VIII Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych „ENGLISH IS EASY” pod patronatem Starosty Powiatu Rzeszowskiego. (więcej…)

FERIE  NA  SPORTOWO

W pierwszym tygodniu ferii grupa uczniów z naszej szkoły aktywnie spędzała czas na basenie w Nowej Wsi. (więcej…)

Wolontariat

Wolontariusze naszej szkoły brali udział w projekcie Fundacji DKMS podczas ogólnopolskiej akcji Mikołajkowych Dni Dawcy Szpiku. (więcej…)

Zmiany, remonty, nowości …

Zmiany, remonty, nowości po feriach

Miło nam poinformować, że podczas ferii zimowych udało się w naszej szkole przeprowadzić remont stołówki szkolnej! (więcej…)

Konsultacje psychologiczne

Wszystkich zainteresowanych rodziców zachęcamy do skorzystania z indywidualnych konsultacji  psychologicznych. Porad dotyczących postępowania i pracy z dzieckiem będzie udzielała mgr Katarzyna Słota (więcej…)