AKTUALNOŚCI

Sukces Bartosza

W dniu 14 listopada 2019 r. w naszej szkole została przeprowadzona Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna, której celem była popularyzacja i poszerzanie wiedzy na temat wierzeń religijnych starożytnej Grecji i Rzymu.

(więcej…)

KONKURSOWE SUKCESY

W grudniu br. uczniowie naszej szkoły już po raz piąty wzięli udział w eliminacjach szkolnych Gminnego Konkursu Ortograficznego „MISTRZOWSKIE PIÓRO”. Rywalizowali w dwóch grupach wiekowych: kl. IV-VI i VII-VIII.

(więcej…)

KINDER SPORT PLUS

WYGRYWAMY TURNIEJ KINDER SPORT PLUS

W sobotę 20 grudnia został rozegrany w Łańcucie turniej eliminacyjny KINDER PLUS SPORT w kategorii dziewcząt. Chłopcy rywalizowali tydzień wcześniej w Rzeszowie.

(więcej…)

Godzina kodowania

„Godzina kodowania” w naszej szkole

Jak co roku, już od 10 lat, na początku grudnia jest obchodzony Tydzień Edukacji Informatycznej (Computer Science Education Week – CSEdWeek. W tym roku ta akcja przypadła na dni 9-15 grudnia 2019. Najpopularniejszą inicjatywą w ramach CSEdWeek jest Godzina Kodowania, której hasłem od lat jest:

Każdy uczeń powinien mieć możliwość nauki informatyki

(więcej…)

Robo-Projekt

14 listopada uczniowie klas 2a i 2c skorzystali z zaproszenia firmy Robo-Projekt i wzięli udział w warsztatach z Robotyki i Programowania.

(więcej…)

KASIA I PATRYCJA W FINALE

14 grudnia 2019 roku w auli gmachu Politechniki Rzeszowskiej odbył się finał III Dnia Bieszczadzkiego „Jesienią góry są najszczersze”.

(więcej…)

OPIEKA ŚWIETLICOWA

Opieka świetlicowa w dniach 23,27,30,31 grudnia 2019 r. odbywa się  w przedszkolu ( przypominamy o obuwiu zmiennym ).

W dniach 2 i 3 stycznia 2020r. opieka świetlicowa w Szkole Podstawowej.

W wigilię szkoła i przedszkole jest nieczynne.

ŚWIĄTECZNE PIERNICZKI

W czwartek 12 grudnia  w naszej szkole odbyły się warsztaty pieczenia pierniczków. W szkolnej stołówce uczniowie pod okiem Pań ze Stowarzyszenia Kobiet Krasne  mieli okazję nauczyć się wypieku pysznych, świątecznych pierników.

(więcej…)

Wigilia w Hospicjum

Wigilia w Podkarpackim Hospicjum dla Dzieci

14 grudnia odbyło się  uroczyste spotkanie wigilijne dla  Rodzin Podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. W przygotowanie tej uroczystości włączyli się uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu.

(więcej…)

V Turniej Mikołajkowy

V Turniej Mikołajkowy w siatkówce dziewcząt i chłopców

(więcej…)