AKTUALNOŚCI

BEZPIECZNE WAKACJE

https://portal.librus.pl/rodzina/artykuly/bezpieczne-wakacje-pamietaj-o-najwazniejszych-zasadach

Wakacje to przede wszystkim czas zabawy i odpoczynku. Każdy z nas ma swój pomysł i sposób na spędzenie wolnego czasu. Jedni udają się na rodzinne wyjazdy, inni wybierają wyjazdy zorganizowane takie jak kolonie lub kursy językowe. Ważne jednak, by w każdym miejscu pamiętać o bezpieczeństwie i zachowaniu odpowiedniej ostrożności. 

(więcej…)

ŻEGNAMY KSIĘDZA PATRYKA

Ze smutkiem żegnamy Księdza Patryka

Jan Paweł II powiedział: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”. Przykładem takiego Człowieka przez wielkie „C” jest Ksiądz Patryk Smoleń, który przez ostatni rok pracował w naszej szkole.  Dzisiaj wiemy, że nie spotkamy się we wrześniu i jest nam z tego powodu niezmiernie przykro.

(więcej…)

KONKURSY INFORMATYCZNE

Zbliża się koniec roku szkolnego czas na przypomnienie i podsumowanie informatycznych konkursów, z kończącego się półrocza.

(więcej…)

SZKOLNA GALERIA ARTYSTYCZNA

PRACE PLASTYCZNE UCZNIÓW


(więcej…)

SZKOLNIK nr 3

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru naszej gazetki szkolnej

(więcej…)

“Marry had a little Lamb”

W okresie zdalnego nauczania uczniowie klasy 4a i 4b dokonali nagrania utworu instrumentalnego pt. “Marry had a little Lamb”. Zapraszamy do posłuchania:

(więcej…)

EGZAMINY KLAS 8

  • Egzamin ósmoklasisty uczniowie mają już za sobą (16-18 czerwca)
(więcej…)

KANGUR 2020

KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR 2020

Uczniowie naszej szkoły brali udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2020 w czterech kategoriach wiekowych. W tym roku konkurs odbył się w formie on-line.


(więcej…)

Konkurs matematyczny LEON

Konkurs matematyczny LEON

         Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy “LEON”  powstał w 2013 roku. Początkowo był to konkurs językowy, jednak szybko okazało się, że uczniowie chętnie wzięliby udział w konkursach z innych przedmiotów.

(więcej…)