AKTUALNOŚCI

Święto Nauk Ścisłych

Dzień 7 lutego w naszej szkole był Świętem Nauk Ścisłych.  W zajęciach tematycznych brali udział uczniowie wszystkich klas naszej szkoły.

(więcej…)

PLAN ZIMOWISKA 2019

Plan półkolonii zimowej organizowanej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Krasnem

Pod hasłem „Zimowa przygoda”. (więcej…)

DYŻURY PRZEDSZKOLI – WAKACJE

DYŻURY PRZEDSZKOLI GMINY KRASNE

W OKRESIE WAKACJI W ROKU 2019 (więcej…)

KONCERT CHARYTATYWNY

KONCERT CHARYTATYWNY KOLĘD I PASTORAŁEK w wykonaniu uczniów naszej szkoły miał miejsce  31 stycznia o godz. 16:30 (więcej…)

FERIE CORAZ BLIŻEJ!

Ferie zimowe to dwutygodniowa przerwa w zajęciach. W roku szkolnym 2018/2019 trwa w naszym województwie od 9 do 24 lutego.
Uczniom i nauczycielom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku! (więcej…)

„Cud w Betlejem”

W dniach 16-17.01.19 z bożonarodzeniowym przesłaniem dla rodziców i dzieci z klas I-III wystąpili uczniowie z klasy IIc.  Zaprezentowali tradycyjne jasełka pt. „Cud w Betlejem”. (więcej…)

KONCERT CHARYTATYWNY

Zapraszamy na KONCERT CHARYTATYWNY KOLĘD I PASTORAŁEK w wykonaniu uczniów naszej szkoły

31 stycznia o godz. 16:30

 

W Y W I A D Ó W K A

Zapraszamy na wywiadówkę podsumowującą I półrocze 31 stycznia 2019r.

Wywiadówkę poprzedzi doroczny Koncert Charytatywny „Z kolędą przez karnawał” w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Koncert odbędzie  się o godzinie 16:30 w małej sali gimnastycznej. Serdecznie zapraszamy !

Nagrody w konkursie origami

W XIII edycji konkursu plastycznego origami „Zima w papierowym ogrodzie – Czekając na gwiazdkę”, przebiegającego pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Podkarpackiego Kuratora Oświaty nagrody uzyskały uczennice z  kl. III a SP – Julia Sondej i Karina Kolbusz. (więcej…)