Uwaga – ważne !

W związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia wirusem SARS-COV-2 u jednego z naszych pracowników informujmy

(po uzgodnieniu z SANEPID-em), że nie zachodzi potrzeba wprowadzenia zawieszenia jakichkolwiek zajęć w naszej placówce. Osoba zakażona ostatni kontakt ze szkołą miała w dniu 2 września (środa), a następnie przebywała na zwolnieniu lekarskim.

Apelujemy do Państwa o zachowanie spokoju  i rozwagę przy kreowaniu opinii dotyczących zaistniałej sytuacji. Zajęcia w szkole i przedszkolu odbywają się normalnie. Na kwarantannę została skierowana jedna osoba pracująca w szkole, mająca kontakt z zakażonym.
Równocześnie apelujemy o stosowanie się do obowiązujących szkolnych procedur opublikowanych na naszej stronie internetowej.

Od poniedziałku 14.09.br. uczniowie wszystkich klas będą przypisani do swoich sal lekcyjnych. Przemieszczać będą się tylko na informatykę  i wychowanie fizyczne.