KINDER SPORT PLUS

WYGRYWAMY TURNIEJ KINDER SPORT PLUS

W sobotę 20 grudnia został rozegrany w Łańcucie turniej eliminacyjny KINDER PLUS SPORT w kategorii dziewcząt. Chłopcy rywalizowali tydzień wcześniej w Rzeszowie.

Nasze drużyny były reprezentowane przez przedstawicieli z klas sportowych w dwójkach rocznik 2009 dziewczęta i chłopcy, trójkach rocznik  2008 chłopcy oraz w czwórkach rocznik 2007 dziewczęta i chłopcy. Najlepiej ze wszystkich naszych drużyn zaprezentowały się dziewczęta z klasy VA Natalia Leja i Amelia Szczepańska. Podopieczne pana Macieja Śląskiego okazały się najlepsze w stawce pozostawiając w pokonanym polu zespoły z Łańcuta oraz Rzeszowa. Dziewczyny rozegrały 6 spotkań w czasie trwania turnieju i w żadnym z nich ani przez moment ich zwycięstwa nie były zagrożone, wygrywały rywalizację średnio różnicą 10 punktów. Zdarzały się również sety w których nie pozwoliły przeciwnikowi na zdobycie choćby jednego punktu. W pierwszym turnieju eliminacyjnym nie wzięły udziału zespoły z Nowej Dęby oraz Leżajska, więc w kolejnych poprzeczka zawieszona zostanie penie wyżej, ale mamy nadzieję, że ta dwójka pokaże ambitną siatkówkę i powalczy z najlepszymi o jak najwyższe miejsce godnie reprezentując naszą szkołę.

Miejsca naszych zespołów:
Dwójki:
Dziewczęta – I miejsce
Chłopcy – VIII, X, XI, XII, XVIII miejsce
Trójki:
Chłopcy – IV miejsce
Czwórki:
Dziewczęta – V
Chłopcy – VI, X