ZIMOWISKO 2020

Informacja o zimowisku

W pierwszym tygodniu ferii zimowych w godzinach od 08:30 do 13:30 będzie organizowane zimowisko dla uczniów klas I – IV. Na dzieci czeka wiele atrakcji: wyjazdy do kina, na basen, do Kolorado oraz zajęcia z robotyki  i programowania, warsztaty z eksperymentami. Ponadto wiele innych ciekawych zajęć sportowych i kulinarnych. W celu uzyskania dalszych informacji proszę zgłaszać się do wychowawców klas.

Serdecznie zapraszamy.

Informacja o zimowisku

Na dzieci czeka wiele atrakcji: wyjazdy do kina, na basen, do Kolorado oraz zajęcia z robotyki      i programowania, warsztaty z eksperymentami. Ponadto wiele innych ciekawych zajęć sportowych i kulinarnych. W celu uzyskania dalszych informacji proszę zgłaszać się do wychowawców klas.

Serdecznie zapraszamy.