„LET’S PLAY ENGLISH”

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „LET’S PLAY ENGLISH”

Uczniowie klas 4-8 wzięli udział w X otwartym konkursie języka angielskiego „LET’S PLAY English” zorganizowanym przez szkołę języków obcych British School.

Konkurs sprawdzał nie tylko znajomość gramatyki i słownictwa języka angielskiego, ale także wiedzę o wyjątkowych ludziach, m.in. Malala Yousafzai – pakistańska działaczka na rzecz praw kobiet, zwłaszcza prawa do nauki, laureatka Pokojowej Nagrody Nobla. Nelson Mandela – południowoafrykański polityk, prezydent Republiki Południowej Afryki, działacz na rzecz praw człowieka, laureat Pokojowej Nagrody Nobla.

Do drugiego etapu przeszło czterech uczniów z naszej szkoły: Patrycja Sałek (kl. 6c), Mateusz Kuczma (6c), Julia Kocój (kl. 7a) i Mirosław Bojda (8b).

W dniu 2 października odbył się drugi – finałowy etap, w którym nasza uczennica Patrycja Sałek zajęła 3 m-ce w grupie wiekowej 4-6.

Serdecznie gratulujemy !!!