Moja szkoła w obiektywie

Redakcja gazetki szkolnej „SZKOLNIK” zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Moja szkoła w obiektywie – cztery pory roku”.

1. Konkurs jest otwarty, przeznaczony dla wszystkich uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krasnem.
  2. Tematem kompletu (4 zdjęcia) musi być obiekt i otoczenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krasnem sfotografowane w każdej z czterech pór roku.
  3. Każdy z autorów może zgłosić do udziału w konkursie 1 komplet fotografii. Każda praca (komplet 4 fotografii) może posiadać tylko jednego autora.
  4. Format fotografii nie może być mniejszy niż 18×24 cm.
  5. Uzupełnione Karty zgłoszenia do konkursu (dostępne na stronie internetowej szkoły) należy przekazać p. E. Zakorczmennej do dnia 15 października 2019r. Komplet fotografii oraz dodatkowe nagranie na płycie CD (lub pendrivie) należy dostarczyć osobiście lub przesłać drogą elektroniczną (zsp@krasne.edu.pl) do opiekunki gazetki szkolnej, p. E. Zakorczmennej, do dnia 15 maja 2020 r.
  6. Prace muszą być odpowiednio podpisane. Należy podać: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, klasę, czas wykonania zdjęć, oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do zdjęć.
  7. Prace zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły, zaś zdjęcia nagrodzone w konkursie – także w gazetce szkolnej.
  8. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu oraz ze zgodą uczestnika na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
  9. Laureat konkursu wyraża zgodę na nieodpłatne publikowanie przez organizatorów konkursu nadesłanych przez niego zdjęć oraz ich wykorzystywanie w celach marketingowych organizatorów. Udział w konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania prac w następujących polach eksploatacji: druku w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie, używania ich w Internecie oraz w innych formach utrwaleń nadających się do rozpowszechniania w ramach działań Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krasnem.
  10. Organizatorzy przewidują jedną nagrodę główną oraz dwie drugorzędne nagrody rzeczowe. Nagrody przekazane zostaną laureatom podczas uroczystego podsumowania konkursu.