PIKNIK W FUNDACJI

PIKNIK W FUNDACJI PODKARPACKIE HOSPICJUM DLA DZIECI

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Spędzić miłe i przyjemne chwile.
Młodzież ze Szkolnego Koła Wolontariatu aktywnie włączyła się w organizację tej radosnej imprezy. Chłopcy przygotowywali ławeczki i stoliki oraz sprzątali po zakończeniu imprezy. Natomiast Wolontariuszki z klas ósmych i trzecich gimnazjum zajmowały się najmłodszymi uczestnikami organizując im zabawy. Z kolei uczniowie realizujący innowację „Akademia Przyrodnicza” przygotowali stoisko EKO, które cieszyło się dużym powodzeniem wśród uczestników pikniku.

PIKNIK W FUNDACJI PODKARPACKIE HOSPICJUM DLA DZIECI

Z okazji Dnia Dziecka 15 czerwca przy siedzibie Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci odbył się Piknik Charytatywny. Teren przy Fundacji zamienił się w kolorowe i radosne miejsce z mnóstwem atrakcji dla dzieci, poczęstunkiem i występami na scenie. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Spędzić miłe i przyjemne chwile.