MISTRZOWIE PROGRAMOWANIA

FINAŁY KONKURSÓW PROGRAMISTYCZNYCH

NASZA SZKOŁA SZKOŁĄ MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

W sobotę 8 czerwca 2019 miał miejsce finał Międzynarodowego Konkursu Baltie 2019.

Szkoła Podstawowa nr 8 oraz  WSiZ w Rzeszowie były jednymi z kilku międzynarodowych placówek tego wydarzenia. W etapie finałowym brało udział czterech utalentowanych młodych programistów z naszej szkoły:

Bartosz Ślepecki 8b, Szymek Ślepecki 5b, Natalia Majewska 5c i Jan Kuras 4d

Zadania były bardzo trudne i wywalczenie tytułu finalisty było nie lada wyzwaniem.

Finalistami Międzynarodowego Konkursu Baltie 2019 zostali:

Bartosz Ślepecki 8b

Szymek Ślepecki 5b

Jan Kuras 4d

W piątek 7 czerwca miała miejsce na Uniwersytecie Poznańskim uroczysta gala połączona z rozdaniem dyplomów i nagród laureatom Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostw w programowaniu PixBlocks.

W tym konkursie wzięło udział 5 uczniów z naszej szkoły.

Tytuł finalisty uzyskali:

Franciszek Wcisło 4c

Bartosz Hadam 5a.

Adam Polowy 4d

LAUREATEM Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostw w programowaniu PixBlocks 2019 został:

Antoni Humenny z klasy 5b.

WSZYSTKIM GRATULUJEMY!!!

Z przyjemnością informujemy, że dzięki naszym uczniom, nasza szkoła uzyskała tytuł
SZKOŁY MISTRZÓW PROGRAMOWANIA PIXBLOCKS.