„Coco de Mer”

16 marca 2019r. uczniowie kl. Ia, Ic oraz IIa, IIb odwiedziły Fabrykę Czekolady „Coco de Mer” w Rzeszowie.  Tam dzieci uczestniczyły w czekoladowych warsztatach, w trakcie których poznały historię powstania czekolady i obejrzały fabrykę czekolady od „środka”. Następnie obserwowały, jak powstają czekoladki i miały możliwość degustacji trzech rodzajów czekolady. Po części edukacyjnej dzieci samodzielnie tworzyły i ozdabiały  tabliczkę czekolady oraz malowały kolorową czekoladą wiosenne kwiaty. Kiedy tabliczki czekolady i czekoladowe obrazki chłodziły się w lodówkach, uczniowie udali się do strefy rozrywki. Tam  w niesamowitym „ Małpim gaju” czekała na nich wspaniała zabawa. Na zakończenie uczniowie dostali  dyplomy, a także stworzone przez siebie czekoladowe wyroby. Wszyscy szczęśliwi i pełni wrażeń wrócili do domów.