„Serce mam biało-czerwone”

Wyniki konkursu i fotorelacja

W środę, 7 listopada, odbył się Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej ph. „Serce mam biało-czerwone”.

Patronat nad konkursem objęli: wójt Gminy Krasne pan Wilhelm Woźniak oraz IPN Oddział w Rzeszowie, natomiast zaproszenie do pracy w jury przyjęli: pani Lidia Hajduk, pani Katarzyna Kyc, pan Zdzisław Stokłosa oraz pan Mikołaj Kantorowski.

Spośród 28 uczestników reprezentujących wszystkie szkoły z terenu gminy jurorzy wyłonili po troje zwycięzców w 3 kategoriach wiekowych:

grupa wiekowa – klasy I-III

I miejsce – Maciej Podlesiecki (Szkoła Podstawowa w Malawie)

II miejsce – Aleksandra Tarała (Szkoła Podstawowa w Krasnem)

III miejsce – Gabriela Klebacha (Szkoła Podstawowa w Malawie)

grupa wiekowa – klasy IV-VI

I miejsce – Antoni Humenny (Szkoła Podstawowa w Krasnem)

II miejsce – Maciej Anyszek (Szkoła Podstawowa w Strażowie)

III miejsce – Jagoda Szuberla (Szkoła Podstawowa w Krasnem)

grupa wiekowa – klasy VII, VIII i III gimnazjum

I miejsce – Katarzyna Krupa (Szkoła Podstawowa w Strażowie)

II miejsce – Michał Nowak (Szkoła Podstawowa w Palikówce)

III miejsce – Izabela Kunysz (Szkoła Podstawowa w Krasnem)

Fundatorem poczęstunku dla wszystkich uczestników oraz ich opiekunów była Piekarnia „Genesis” z Bachórza.