SUKCES 5A

Reprezentanci  sportowej klasy VA poszli w ślady swoich młodszych kolegów i powtórzyli ich sukces z poniedziałku okazując się najlepszą drużyną w VIII Mistrzostwach  Rzeszowa klas piątych. W rywalizacji na obiektach Resovii Rzeszów wystartowało 7 zespołów: Szkoła Podstawowa 29, Szkoła Podstawowa 16, Szkoła Podstawowa nr 18, Szkoła Podstawowa 1, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Krasnem oraz dwie drużyny ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia w Rzeszowie (który wyniki nie były zaliczane do klasyfikacji).  Na początek przyszło nam się zmierzyć z gospodarzami , z którymi toczyliśmy wyrównaną walkę zwyciężając w pierwszym meczu 1:0, natomiast w drugim ulegając resoviakom 1:2 w ostatnich minutach. Oba te wyniki pokazały, że jesteśmy w dobrej formie co dobrze wróżyło na dalszą część turnieju. Po spotkaniach towarzyskich przyszedł czas na walkę o punkty w klasyfikacji turniejowej. Pierwsze spotkanie wygrywamy 5:0 ze Szkołą Podstawową nr 1. W drugim występie notujemy bardzo cenną wygraną z SP 18 3:2, która daje nam już „pudło” w dzisiejszym turnieju. Młodzi sportowcy z Krasnego nie spoczęli jednak na laurach i w kolejnym swoim występie po zwycięstwie 4:1 z SP 16 zapewniają sobie triumf w klasyfikacji końcowej. Ostatni mecz to również wygrana 3:1 z SP 29, a po niej odtańczony taniec radości ze zwycięstwa w turnieju. Podobnie jak w przypadku młodszych kolegów „Król Strzelców” również był z Krasnego, a był nim Gabriel Chyłek zdobywca 11 goli.