GMINNE TARGI EDUKACYJNE

13 kwietnia 2018r. odbyły się w naszej szkole Gminne Targi Edukacyjne, zorganizowane dla młodzieży gimnazjalnej z Gminy Krasne. W wydarzeniu uczestniczyli również siódmoklasiści z naszej szkoły podstawowej. Celem imprezy było zapoznanie uczniów z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych i ułatwienie im dokonania wyboru dalszej drogi edukacyjnej.
Młodzież miała możliwość wysłuchania informacji i obejrzenia prezentacji wielu szkół ponadgimnazjalnych z Rzeszowa i jego okolic. Był czas na indywidualne rozmowy młodzieży z nauczycielami i uczniami z przybyłych placówek. Zaproszone szkoły świetnie przygotowały swoje stanowiska. Miały różne materiały informacyjne, gadżety i smaczne przekąski dla uczestników spotkania.
Gimnazjaliści zebrali dużo informacji dotyczących przyszłej drogi edukacyjnej. Impreza była bardzo udana i z pewnością pomogła im w dokonaniu wyboru szkoły.