Gminne Targi Edukacyjne

ZAPROSZENIE NA GMINNE TARGI EDUKACYJNE
Szanowni Państwo!
Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krasnem i wychowawcy klas trzecich gimnazjum zapraszają uczniów kończących gimnazjum oraz ich rodziców na Gminne Targi Edukacyjne organizowane w naszej szkole. Celem imprezy jest zapoznanie młodzieży z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych i ułatwienie jej dokonania wyboru dalszej drogi edukacyjnej.
Gminne Targi Edukacyjne odbędą się w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krasnem w dniu 13.04.2018r. i rozpoczną się o godzinie 13.00.
W programie Targów Edukacyjnych przewidujemy krótkie, trwające do pięciu minut, wystąpienia wielu szkół ponadgimnazjalnych z Rzeszowa. Planujemy również czas na indywidualne rozmowy młodzieży z przedstawicielami przybyłych placówek. Szkoły będą miały przygotowane stanowiska, na których rozłożą przywiezione materiały informacyjne w postaci folderów i ulotek reklamowych dla gimnazjalistów.
Zachęcamy do udziału w Gminnych Targach Edukacyjnych organizowanych przez naszą szkołę.