Szkoła naszych rodziców …

Szkoła naszych rodziców i dziadków

Szkoła w Krasnem dawniej i dziś to temat spotkania na kolejnych zajęciach kółka regionalno – historycznego, którego gościem była wieloletnia dyrektor i nauczycielka naszej szkoły Pani Monika Wróbel.

Pierwszą część spotkania wypełniła barwna opowieść o tym, jak wyglądała nauka  w dwóch budynkach przed oddaniem do użytku w 1972 r. obecnej szkoły podstawowej. Pani Dyrektor podzieliła się też bardzo ciekawymi wspomnieniami z czasu, gdy sama była uczennicą.

W dalszej części uczniowie dosłownie zasypali gościa gradem pytań, m.in. chcieli się dowiedzieć, jakimi uczniami byli ich rodzice i kto z obecnych nauczycieli ukończył naszą szkołę.

Mamy nadzieję, że wizyta w szkole była dla Pani Dyrektor okazją do miłych wspomnień.