Rodzinne Mistrzostwa

II Gminne, Rodzinne Mistrzostwa Narciarsko – Snowboardowe.

W czwartek, 8 marca, po raz drugi na stoku narciarskim w Strzyżowie zostały rozegrane Gminne, Rodzinne Mistrzostwa Narciarsko -Snowboardowe. Udział w nich wzięli uczniowie i mieszkańcy Gminy Krasne. Organizatorem Olimpiady był Uczniowski Klub Sportowy Malawa. Wydarzenie zrealizowano w ramach działalności Rady Sportu i zostało objęte przez Wójta Gminy Krasne patronem honorowym.

W trakcie zawodów rozegrane zostały dwa przejazdy z pomiarem czasu. Najlepsi otrzymali nagrody, dyplomy i medale.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krasnem wystawił swoją reprezentację w składzie : Kinga Kolbusz, Kornelia Kaczmarczyk, Maya Miśkowiec, Karina Kolbusz, Michał Solarz, Jakub Stącel, Jakub Milaniak, Krystian Nowak, Patryk Leja, Kacper Kempa.

Największy sukces odniosły narciarki startujące w kategorii młodziczek : Kinga Kolbusz zajęła I miejsce, Kornelia Kaczmarczyk II miejsce a Maya Miśkowiec III miejsce.

GRATULUJEMY !!!