KLASA SPORTOWA

Szanowni Państwo, cały czas trwa nabór do klasy sportowej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Krasnem o profilu piłka nożna i piłka siatkowa na rok szkolny 2018/2019.

W oddziale sportowym kształcić się mogą zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Warunkiem utworzenia klasy sportowej jest zakwalifikowanie co najmniej 20 uczniów w pierwszym roku szkolenia.

Kandydatem do klasy czwartej sportowej może być uczeń, który:

• ukończył klasę trzecią w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Krasnem,
  • wykaże się umiejętnościami potwierdzonymi wysokimi wynikami testu sprawnościowego,
  • wykaże się bardzo dobrym stanem zdrowia potwierdzonym przez lekarza sportowego,
  • ukończył klasę trzecia w innej szkole i wykaże się umiejętnościami potwierdzonymi wysokimi testu sprawnościowego,

Uczniom oddziału sportowego zapewniamy: wszechstronny rozwój fizyczny, udział w turniejach, zawodach i zgrupowaniach sportowych, opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry trenerskiej, możliwość reprezentowania szkoły na zawodach gminnych, powiatowych i wojewódzkich.

Uczniowie w klasie sportowej realizują program szkoły podstawowej ze zwiększoną ilością godzin wychowania fizycznego.

Zapisy do oddziału sportowego potrwają do dnia 28 lutego 2018 roku.

dokumenty do pobrania

Deklaracja klasa sportowa