TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PREZESA EUROGALICJI

9 grudnia 2017 w hali sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp. odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Eurogalicji.

Do udziału w Turnieju mogły zgłosić się reprezentacje gmin lub drużyny reprezentujące szkołę z gmin Krasne, Czarna, Sokołów Młp., Głogów Młp., Trzebownisko i Kamień  (po jednej drużynie z każdej gminy wchodzącej w skład Eurogalicji).

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krasnem wystawił swoją reprezentację.

Podopieczni pana Wojciecha Kunysza wystąpili w składzie: Klaudiusz Głowiak, Szymon Kądziołka, Dawid Górak, Sebastian Kot, Leonardo Biały-De Lima, Cyprian Gaweł, Filip Sondej, Gabriel Chyłek.

Chłopcy stanęli na wysokości zadania i po wygraniu wszystkich meczy okazały Puchar Prezesa Eurogalicji trafił do drużyny z gminy Krasne.

Gratulujemy zwycięstwa!

Wyniki rywalizacji:

GRUPA I

Głogów Młp. – Kamień 0 : 6

Kamień – Krasne 0 : 6

Głogów Młp – Krasne  2 : 7

GRUPA II

Trzebownisko – Sokołów Młp. 0 : 3 vo.

Sokołów Młp. – Czarna  0 : 2

Trzebownisko – Czarna  0 : 3 vo.

Półfinały

Sokołów Młp. – Krasne   0 : 13