Filmowy wieczorek

10 listopada 2017 r. w  Szkole Podstawowej w Krasnem po raz drugi odbył się wieczorek filmowy dla klas VII.  O wszystkie sprawy organizacyjne, przygotowanie i przeprowadzenie imprezy zadbał Samorząd Uczniowski. Chętni uczniowie przybyli do szkoły o godzinie 17.00.  Mogli złożyć zamówienie na pizzę, kebaby i napoje. Do wspólnej imprezy przygotowali salę nr 29, wynieśli krzesła i ławki, rozłożyli materace. Siódmoklasiści przynieśli ze sobą śpiwory, koce i poduszki na wypadek ataku senności oraz ulubione maskotki. O 17:30 rozpoczęła się projekcja filmów. Jako pierwszą obejrzeli komedię „ Tata kontra tata”, a następnie zabawną bajkę „Sekretne życie zwierzaków domowych”.

Impreza wzbudziła duże zainteresowanie uczniów, którzy bardzo licznie przybyli  i doskonale się bawili. Nasz wieczorek  filmowy po raz kolejny okazał się fantastyczną imprezą.