KONKURSY PLASTYCZNE

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursach plastycznych – przedstawiamy szczegóły:

Dla  uczniów klas I-III i „zerówek”

Należy wykonać pracę plastyczną zawierającą ilustracje, w nazwie których znajdują się najtrudniejsze głoski języka polskiego: sz, ż, cz, dż oraz r.

Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach:
• I etap – szkolny – trwa do 24.11.20117r. – Najładniejsze prace zostaną nagrodzone.
• II etap – ogólnopolski – Wybrane prace zostaną przesłane do organizatorów ogólnopolskiego konkursu. Nagrody dla tego etapu ufundowało wydawnictwo „Komlogo”.
Celem konkursu jest wzbogacanie słownictwa i poszerzanie kompetencji językowych dziecka.
Prace należy składać do logopedy szkolnego bądź wychowawcy klasy.

plakat informacyjny – KONKURS – JESIEŃ

W ramach akcji: „Wzorowa łazienka”, w której uczestniczy nasz szkoła serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas I-III  do wzięcia udziału w KONKURSIE PLASTYCZNYM.

Należy wykonać pracę plastyczną zawierającą ilustrację przedstawiającą WZOROWĄ ŁAZIENKĘ

Najładniejsze prace zostaną nagrodzone.

Wszystkie prace zostaną umieszczone w Internecie na stronie www.wzorowałazienka.pl, gdzie można zagłosować na naszą szkołę aby wygrać remont szkolnej łazienki.

UWAGA: Głosowanie na naszą szkołę jest możliwe tylko do 30.listopada 2017

Celem konkursu jest uwrażliwenie dzieci na zachowanie higieny i czystości w łazience oraz promowanie akcji „Wzorowa łazienka”.

Prace należy składać do 8.11.17.

plakat informacyjny – KONKURS – ŁAZIENKA