LEPSZA SZKOŁA podsumowanie

Podsumowanie projektu LEPSZA SZKOŁA

W roku szkolny 2016/2017 uczniowie wszystkich klas gimnazjum brali udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym LEPSZA SZKOŁA.

Certyfikat Lepszej Szkoły

W ramach tego projektu zrealizowano program „Sesje z plusem”. Za pomocą trzech specjalistycznych testów sprawdzono wiedzę oraz umiejętności matematyczne uczniów i porównano ich osiągnięcia z wynikami uczniów z województwa i całej Polski. Na lekcjach matematyki omawiane były raporty cykliczne zawierające analizę wyników po każdym teście oraz  raporty progresywne pokazujące dynamikę postępów uczniów po kolejnych testach. Analizując wyniki uczniów uzyskano informacje, które z typów zadań sprawiają uczniom najwięcej trudności i sporządzono wnioski do dalszej pracy.

W ramach tego projektu w szkole ogłoszono konkurs matematyczny „Sesje z plusem”, którego wyniki końcowe wyglądają następująco:

klasy I:

Izabela Porada kl.1a