Wakacyjne ABC klas III

Już tylko kilka dni dzieli nas od wakacji. To zasłużony czas beztroskich zabaw i odpoczynku po wytrwałej dziesięciomiesięcznej pracy. Warto wtedy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. 14 czerwca gościliśmy w naszej szkole ratownika WOPR, który tłumaczył najmłodszym w jaki sposób zachowywać się podczas kąpieli oraz w pobliżu zbiorników wodnych i rzek..

Nad wodą zawsze trzeba zachować ostrożność i zdrowy rozsądek!!! To nam zapewni bezpieczeństwo. Przestrzeganie kilku podstawowych zasad przyczyni się do zwiększenia naszego bezpieczeństwa, a tym samym na pewno po weekendowym wypoczynku i wakacjach wrócimy szczęśliwi, ładnie opaleni, ze wspaniałymi wspomnieniami.

O bezpieczeństwie podczas wakacji przypominali również tego dnia uczniowie klas trzecich, którzy wspólnie z wychowawczyniami przygotowali program artystyczny na ten temat. Omówione zostały w nim sprawdzone sposoby na to, by po dwumiesięcznym wypoczynku zostały nam tylko miłe wspomnienia.

Po części artystycznej uczniowie, którzy bardzo ciężko pracowali przez cały rok, reprezentowali szkołę w konkursach i osiągali w nich sukcesy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Gratulujemy serdecznie i życzymy bezpiecznego wypoczynku!