KONKURS PLASTYCZNY NA LOGO SZKOŁY ROZSTRZYGNIĘTY

Został rozstrzygnięty konkurs na projekt LOGO Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krasnem. Prace oceniane były w dwóch kategoriach: I- uczniowie szkoły podstawowej, II-uczniowie gimnazjum. W każdej kategorii komisja konkursowa wzięła pod uwagę kreatywność i estetykę, a przede wszystkim oryginalność projektów. Niestety, w kategorii pierwszej w kilku przypadkach przedstawiono symbole graficzne zaczerpnięte z Internetu. W związku z tym nie podlegały one ocenie.

Komisja konkursowa wybrała i nagrodziła prace spełniające kryteria oceny. W kategorii I nagrodę otrzymała Dominika Ryś z klasy VI b. W kategorii II nagrodzona została Karolina Smela z klasy III b. Nagrody i dyplomy zostały wręczone uroczyście na forum szkoły w dniu 26 maja 2017r. podczas pokazów projektów gimnazjalnych klas drugich. Laureatkom serdecznie gratulujemy. Projekty LOGO wyeksponowane zostały na korytarzu szkolnym.