Konkurs BRD

Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważne jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym. KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM stanowi doskonałą okazję do propagowania w środowisku szkolnym bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Julia Boryło, Wiktoria Chciuk, Daniel Krzywonos i Gabriel Skuba wzięła udział udział w powiatowym etapie konkursu BRD zajmując 6 miejsce. W klasyfikacji indywidualnej nagrodzony został Daniel Krzywonos – gratulujemy!
Do rywalizacji na etapie powiatowym stanęło 13 drużyn. Zadania konkursowe nie były łatwe. Test wiadomości, jazda po miasteczku ruchu drogowego i tor przeszkód to etapy przez które przeszedł każdy uczestnik konkursu. Pod okiem sędziów i policjantów skrupulatnie odnotowywane były wszystkie błędy zawodników. Jak podkreślił p. Jan JĘDRZEJKO z Rzeszowskiego Związku Motorowego poziom wiedzy uczestników był bardzo wysoki.