Krasne w zimowym obiektywie

Podsumowanie Szkolnego Konkursu Fotograficznego „Krasne w zimowym obiektywie”
W szkolnym Konkursie Fotograficznym wzięło udział 10 uczniów. Celem konkursu było: poszukiwanie i poznawanie interesujących miejsc z okolic Krasnego, promowanie i prezentowanie atutów rodzinnej miejscowości, wzmacnianie więzi emocjonalnej z miejscem pochodzenia i zamieszkania-budowanie patriotyzmu lokalnego, a także ćwiczenie umiejętności prawidłowego komponowania i kadrowania oraz rozbudzanie wrażliwości estetycznej.

Łącznie złożono 22 zdjęcia.

Uczniowie przedstawiali zdjęcia pojedyncze lub w zestawach.

W fotografiach przedstawili zimowy krajobraz Krasnego.

Ocenie podlegało: ciekawe ujęcie rzeczywistości, kompozycja elementów krajobrazu i ogólne wrażenie artystyczne.

Komisja konkursowa wyłoniła najlepsze prace, przyznała trzy nagrody i jedno wyróżnienie następującym uczniom:

Agata Haba III b – nagroda

Natalia Kunysz III a – nagroda

Klaudia Migacz III a – nagroda

Agnieszka Chawjoł III b – wyróżnienie

Dyplomy za udział w konkursie otrzymali uczniowie:

Krystian Ślęzak II b

Monika Jakielaszek III a

Justyna Wisz III a

Karolina Smela III b

Katarzyna Leja III b

Dawid Kawalec II b

Uroczyste rozdanie nagród i dyplomów odbyło się w naszym gimnazjum w 24 maca 2017 roku.

Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie dostali szóstkę, jako ocenę cząstkową, z plastyki- klasa druga i z zajęć artystycznych- klasa trzecia.

Zdjęcia wszystkich uczestników konkursu są wyeksponowane na wystawie.