Zimowisko 2017

W pierwszym tygodniu ferii zimowych w naszej szkole odbyło się zimowisko, w którym wzięło udział 70 uczniów. Przebiegało ono pod hasłem „Na sportowo, kulturalnie i zdrowo”.

Celem zimowiska było aktywne i twórcze spędzenie wolnego czasu na terenie szkoły i poza nią. Na uczestników czekało wiele atrakcji. Nauczyciele przygotowali  bogaty program, aby uczniowie mogli mile i bezpiecznie spędzić wolny czas. Odbywały się wycieczki; na basen w Nowej Wsi  i do Fantazji w Rzeszowie. Odbyła się również spartakiada sportowa. Dużo radości sprawiły im konkursy plastyczne. Przez cały tydzień dzieci zapewniony miały ciepły posiłek na obiad. Minione ferie dostarczyły uczestnikom zimowiska wrażeń i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci, tym bardziej, że każdy uczestnik zimowiska na zakończenie dostał  dyplom i drobny upominek.