Człowiek z pasją

20.12.2016r w naszej szkole gościł pan Paweł Pabian. Kiedyś wspaniały uczeń obecnie niezwykły dorosły człowiek z niezwykłą pasją.

Swoimi dokonaniami podzielił się z uczniami klas VI SP oraz gimnazjalistami. Jego prelekcja na temat wyprawy na PIK LENINA spotkała się z dużym zainteresowaniem zgromadzonych, a ubarwiło ją rozplątywanie liny asekuracyjnej, przymierzanie kasku do turystyki wysokogórskiej , pokaz sprzętu i prezentacja slajdów.

Wierzymy, że Pan Paweł spełni swe marzenia, bo jak nam powiedział marzenia należy realizować , a nie czekać, że się same spełnią.

Mamy nadzieję gościć Go jeszcze nie jeden raz w naszej szkole i spotkać się z Nim na górskich szlakach, ponieważ jest również przewodnikiem beskidzkim.