“Mistrzowskie pióro”

Gminny Konkurs Ortograficzny “Mistrzowskie pióro” rozstrzygnięty !

W dn. 17.11.2016r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Krasnem odbył się II etap Gminnego Konkursu Ortograficznego „Mistrzowskie Pióro” dla uczniów klas V i VI szkół podstawowych i klas I-III gimnazjum z terenu gminy Krasne.
Laureaci, którzy najlepiej napisali dyktando, test ortograficzny sprawdzający znajomość zasad ortografii i interpunkcji oraz umiejętność praktycznego ich zastosowania otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe i dyplomy. Gratulujemy, dziękujemy uczestnikom i ich opiekunom za udział w konkursie i zapraszamy do nas za rok na kolejną jego edycję!

Kategoria wiekowa: uczniowie klas V i VI szkoły podstawowej

I Wiktoria Chciuk kl.VI – opiekun P. Marzena Fila –  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krasnem
II Weronika Szczepańska kl.VI – opiekun P. Elżbieta Zakorczmenna – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krasnem
III Martyna Leja kl.VI – opiekun P. Marta Maciejowska – Zespół Szkół w Malawie

Kategoria wiekowa: uczniowie klas I-III gimnazjum

I Kinga Socha kl.II – opiekun P. Violetta Ptasznik – Zespół Szkół w Malawie
II Elwira Pszonka kl.II – opiekun P. Danuta Rudnicka – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krasnem
III Katarzyna Dubiel kl.I – opiekun P. Urszula Urban – Zespół Szkół w Palikówce

Wszystkim laureatom gratulujemy, uczestnikom i ich opiekunom
dziękujemy za udział i zapraszamy ponownie za rok!

Zdjęcia z konkursu: